10051. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
13
0 HUF
Bocsák Krisztina (1964- ): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán címkével, 25×100 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit