10056. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
16
0 HUF
Boldizsár István (1897-1984): Falusi udvar. Rézkarc, papír, lap széle sérült, rézkarc ép, jelzett a rézkarcon (Boldizsár 1971), hátoldalán hagyatéki pecséttel. 17x29 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit