10176. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Gách jelzéssel: Világítótorony. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, hátoldalán régi képkeretező címkével, 1930-35 körül, 22×28,5 cm
Photo of the item taken by : scanner