10177. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Gámentzy Zoltán (1912-?): Havas Bucsin (románul: Bucin, Hargita megye, Székelyföld, Erdély). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 32x40,5 cm
Photo of the item taken by : scanner