10327. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Klimó István (1883-1961): Utcarészlet. Pasztell, papír, apró szakadással, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk