10406. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Molnár Róza (1900-1977): Csendélet. Pasztell, filctoll, papír, sérült (szakadással), jelzett, 34,5×24,5 cm
Photo of the item taken by : ekb