10455. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
46
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton. Fa keretben, keret alsó peremén "Onorato Carlandi felirattal ellátott fém plakett, 32,5×49,5 cm
Photo of the item taken by : scanner