10483. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
180 000 HUF
0 HUF
Perlmutter Izsák (1866-1932): Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, keretben, hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (224/1964), 46×35 cm