5 000 HUF
17
Piller Attila (1961-): A szeretet koldusai. Rézkarc, papír, jelzett (Piller Attila '83), művészpéldány E.d.A. Felcsavarva, lap széle foltos és kissé gyűrött. Piller Attila grafikái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, tudomásunk szerint árverésen korábban aukciósházunknál szerepelt egyetlenegy műve. Ezen alkotása korai művei közé tartozik. 40×39,5 cm.