10504. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
3 800 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1956): Lány rózsafüzérrel. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Néhány apró folttal. 39x25,5 cm
Photo of the item taken by : scanner