10522. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Saly Németh László (1920-2001): Zsennye. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 26×37 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit