Paintings and graphics Number of items: 640
2212041
10180
376
Other collectibles
Gellért 1914 jelzéssel: Fiatal férfi arcképe. Olaj, karton, sérült. 39,5x30 cm
1 600 HUF
2178305
10181
376
Other collectibles
Gerhardtné jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, díszes üvegezett keretben, 28,5×38 cm
5 000 HUF
2192721
10182
376
Other collectibles
Gerő András (1936-): Budai házak. Akvarell, papír, jelzett, 35x24,5 cm
5 000 HUF
2206956
10183
376
Other collectibles
Gyémánt jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 23,5x17,5 cm
3 000 HUF
2207300
10184
376
Other collectibles
Glatz Oszkár (1872-1958): Első lecke. Rézkarc, papír, sérült, jelzett.Díszes, kissé sérült üvegezett keretben, 35×26 cm.
5 000 HUF
2207302
10185
376
Other collectibles
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír. Díszes, üvegezett keretben, 35×27 cm
7 000 HUF
2207350
10186
376
4600
Other collectibles
Griesz Lilike tulajdona jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, hátoldalán női portré tanulmány, 24,5x20 cm.
4 600 HUF
2194919
10187
376
Other collectibles
Göllner Miklós (1902-1977): Sétálók (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Göllner Miklós rézkarcai igen ritkák, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. 9,5×14,5 cm
4 000 HUF
2174063
10188
376
Other collectibles
Göndör Bertalan (1908-1945): Az ínyenc. Tus, papír, jelzett, lap szélén szakadásokkal, 30×40 cm
3 000 HUF
2191325
10189
376
Other collectibles
Göndör Bertalan (1908-1945): A kutya fáját! (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett és datált (Gőndőr 23), lap sarkaiban kisebb gyűrődéssel és sérülésekkel, hajtásnyommal, 28×22 cm
6 000 HUF
2174055
10190
376
Other collectibles
Göndör Bertalan (1908-1945): Ben-Szodoma (Női akt). Ceruza, papír, jelzett, 27,5×23 cm
4 000 HUF
2191321
10191
376
Other collectibles
Göndör Bertalan (1908-1945): Servus collega! A beteg elefánt (karikatúra). Ceruza, papír, jelzett, lap jobb felső sarkában kisebb gyűrődéssel, 21,5×29 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035