1833. ápr. 24. Toldalék a hazai 's külföldi tudósításokhoz. 8 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, lap teteje sérült és szöveget nem éritő hiánnyal, hajtásnyommal,
1840 A Pétsi (Pécsi) Királyi Nemzeti Főbb-Oskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre-való felosztása. Pétsett, 1840, Knezevich István. 5 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban
1842 A Pécsi Királyi Nemzeti Főbb-Iskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre való feloszlatása. Pécs, 1842, Knezevich Alajos. 6 sztl. oldal. Alsó sarkában kisebb hiánnyal, kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.