12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1964-1967 Fővárosi Villamosvasút Műszaki Szemle 9 száma: 1964. szept. 13. sz., 1965. szept. 17. sz., december. 18. sz., 1966. VI. évf. 1-4. sz. (teljes évfolyam.), 1967. VII. évf. 1.,4. sz. Bp., KÖZDOK. Papírkötésben, az egyik gerincén kis szakadásokkal, egy másik hátsó borítóján sérüléssel. Megjelent 290, 300., és 310 példányokban. Ritka!