1909 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] X. évf. 1-4. füzet. (Három füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.
1910 Turistaság és Alpinizmus. I. évf. I. füzet. 1910. július. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, gerinc elvált a borítótól.
1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. /
1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.
1913-1918: Két nyomtatvány a budapesti piaristákkal kapcsolatosan: Emléklapok a magyar piarista iskolák háromszázéves jubileumára. 16p.; A kegyes tanítórendiek Budapesti Társasházának és Főgimnáziumának építkezése. 36 képpel és rajzzal. 32p.