1927 Somogy vármegye hivatalos lapja. Majdnem teljes XLVII. évf. 1-33. 35-52 sz. Szerk.: Mocsy Zsolt, Dr. Halmos Árpád. Kaposvár, Fenyves Béla-ny., XXXVIII+796. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1928 Cimbora 14., 17., 21. számai, 1928. május 20., jún. 20., júl. 30. Románia és az utódállamok egyetlen magyar nyelvű képes gyermek lapja. Gazdagon illusztrált képanyaggal, közte Pozder Gyula grafikus rajzaival is. A májusi számon Pozder Gyula részére szóló címkével.+Benedek Elek (1859-1929) Pozder Gyula részére szóló levél másolatával.
1929 Anya- és csecsemővédelem. II. évf. 5. sz., 1929. május. 16. Szerk.: Keller Lajos. Kiadja az Országos Stefánia Szövetség. Papírkötésben, szakadt borítóval, 259-337+1 p.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1929-31 Szomolyai Nagy Zoltán: Az Alpha-Phenyllcellobiosid szinthéziséről. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1929, Kir. József Műegyetem Organikus Chemiai Intézetében. 20p. A szerző által dedikált. Kiadói papírkötés + Belépti jegy doktori felavatáshoz + 2 kézzel írt meghívó dombornyomott kártyán