17096.
377. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Gazdasági Tanácsadó sorozat 2. sz. Bp., é. n., Athenaeum. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 lapon ceruzás firkával, az elülső szennylap szakadt, intézményi bélyegzővel.