5 000 HUF
[Thierry, Amédée (1797-1873)] Thierry Amadé: Attila, Attila fiai és utódai történelme a Magyarok Európába telepedéséig I. rész.: Attila történelme. A 3-dik javitott és bővitett kiadás szerint ford.: Szabó Károly. Bp., 1865., Ráth Mór,(Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), XVI+214 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos, névbélyegzővel. Ritka!