Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Philipp Karl Meran: Zwischen Weckruf und Strecke. Graz-Stuttgart,1974,Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Philipp Karl Meran: ... und übrig blied die Jagd. Zwischen Weckruf und Strecke. Graz,1976, Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1896, Franklin. Reprint! (Bp., 1978). Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Adatok és vélemények a vadászokról és vadászatokról. Szerk.: Beregszászi György, Kovács Péterné, Molnár Antal, Dr. Pintér Ferenc. Bp., 1978., Magyar Vadászok Országos Szövetsége, (Statisztikai-ny.) Kiadói papírkötés.
Széchényi Zsigmond 2 műve: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. (Hetedik kiadás.) +Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. (Második kiadás.) Bp., 1965-196, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborítón kis szakadásokkal, a másik papírborító foltos.