4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Kolligátum, benne két ritka művel: Paulikovics Lajos: Sarkadvár. Regény. Pest, 1861, Boldini Róbert Könyvnyomdája, 4+241+3 p. [Bors Eleonóra]: Edelény: Hódított föld. [Bp.,1889, Aigner], 3-127 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az első művet körbevágták, a második mű címlapja, és első lapja (1/2.) hiányzik, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.