1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Szemere György: A halász regénye. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1902., Franklin, 203+5 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.