2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.