20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU