31989.
377. Closed Online auction
Mixed banknote and coin lots
800 HUF
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~130g-os súlyban + 1983. "Naptárérem" aranyozott fém emlékplakett eredeti, de sérült ÁPV tokban + ~1970. "Szocialista Brigád" arany fokozatú jelvény miniatűrrel, tokban + ~1970. "Szocialista Brigád" ezüst fokozatú jelvény miniatűrrel, tokban + ~1970. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés miniatűrrel, tokban T:vegyes