Glass-objects Number of items: 88
1184358
11282
377
Glass-objects
Other collectibles
Virágmotívumos metszett, többrétegű üvegváza, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 27 cm
3 600 HUF
2223526
11283
377
Glass-objects
Other collectibles
Dreher-Haggenmacher Budapest üveg, fém fején feliratozott, kopásnyomokkal, 1l, m: 30 cm
2 000 HUF
2198010
11284
377
Glass-objects
Other collectibles
Dreher Hagenmacher Budapest sörösüveg, alján szarvasos mintával, apró kopásokkal, kis horpadással, m: 29 cm
2 000 HUF
2171801
11285
377
Glass-objects
Other collectibles
2 db palack, aljukon felirattal: Haggenmacher és Bikszádi víz m: 28,5 és 33,5 cm
1859731
11286
377
Glass-objects
Other collectibles
Nagyméretű üveg váza 25 cm
6 000 HUF
2124335
11287
377
900
Glass-objects
Other collectibles
Kőbányai sörgyár, 1,5 L sörösüveg, bakelit kupakkal. 32 cm
2198030
11288
377
Glass-objects
Other collectibles
Igmándi keserűvizes üveg, apró kopásokkal, m: 25 cm
1 000 HUF
2198041
11289
377
Glass-objects
Other collectibles
Wellisch Manó és fiai konzervgyára Budapest üveg, porcelán dugóval, apró kopásokkal, m: 27,5 cm + Régi vizespalack, "Kristály" felirattal, "Lukácsfürdő R.T." felirattal, apró kopással, porcelán dugóval, m: 33,5 cm
2 000 HUF
2174565
11290
377
Glass-objects
Other collectibles
Vegyes üveg tárgyak. Új és használt darabok, némelyik bontatlan Korsók, kiöntők, kávés eszközök. Bőröndben
1 000 HUF
2184204
11291
377
Glass-objects
Other collectibles
Színtelen üveg kiöntő dugóval, metszett virág díszítéssel, címkével jelzett (Made in Roumania), apró kopásnyomokkal, m: 33,5 cm
1 000 HUF
2124348
11292
377
Glass-objects
Other collectibles
2 db régi Unicumos üveg. m: 12 cm
1 000 HUF
2126156
11293
377
Glass-objects
Other collectibles
6 db aranyozott szélű boros pohár szép állapotban 16 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035