1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Hűvösvölgy, ez a 177. sz. felvétele), 6,4x8,8 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Margitsziget, ez a 164. sz. felvétele), 6,4x8,5 cm
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (N. Verőce, Valucella), 17,7x13 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Margitsziget, ez a 280. sz. felvétele), 7,4x5,8 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Városliget, ez a 194. sz. felvétele), 8,5x6,6 cm
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírt, pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Was ist los?), 14,5x13 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Farkasvölgy, ez a 242. sz. felvétele), 8,3x6 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Városliget, ez a 62. sz. felvétele), 5,8x8,3 cm