12 000 HUF
Tolnai világtörténelme 1-10. kötet: Ókor I-II. köt., Középkor I-II. köt., Újkor I-II. köt., Legújabb kor I-IV. köt. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, egy kötet elülső kötéstáblája levált, egy-két kötetet kisebb sérülésekkel, kopott borítókkal is gerincekkel, de belül jó állapotban.