4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Törvénygyűjtemény 1869-1897-ig, 20 kötet: Az 1869-ik/1870./1871./1872. évi törvények gyűjteménye.+1873/1874/1875/1877/1882/1883/1885-1893 -ik évi országgyűlési törvényczikkek.+1897. évi törvények. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. Pest-Bp., 1869-1898., Ráth Mór. Korabeli félbőr-kötésekben, (egy egészvászon-kötésben), márványozott lapélekkel, kopott borítókkal és gerincekkel, kissé dohosak, az 1871-es kötet erősen kopott gerinccel, 1872-es kötet molyrágta lapokkal, 1875-ös kötetben jegyzetekkel, aláhúzásokkal, az 1897-es kötetben kijáró lapokkal.