16572. 378. Closed Online auction Books: Military
1 000 HUF
0 HUF
Lévai Mihály: A fekete hegyeken. Haditudósítások Montenegró kapitulációjáról. Bp., 1916., Schenk Ferenc, 109+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Photo of the item taken by : ra