17167. 378. Closed Online auction Books: Technics
1 000 HUF
0 HUF
A technika vívmányai az utolsó száz évben. Szerk.: Hollós József, Pfeifer Ignác. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, fém plakettel, kopott borítóval és gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor