15004.
378. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
1911 Leány-napló az 1911/1912. iskolai évre. Benne: Hogyan nézzük meg Budapestet 3 nap alatt? (fekete-fehér szövegközti Budapest fotókkal, 83-119 p.) Bp., 1911., Szénássy Béla, Cs. és Kir. Udvari Papírnemű és "Árpád" Rajzeszközgyára, 158 p.+1 (színes Budapest térképpel, 25x16 cm) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, két laza lappal, néhány ceruzás bejegyzéssel.