Jewellery
Number of items: 164
2233946
19132
378
22000
Jewellery
Other collectibles
Arany (Au) 14K gyűrű fehér kövekkel, jelzett, méret: 58 bruttó: 2,39 g
22 000 HUF
2235308
19133
378
2200
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) egyiptomi medál, jelzett, h: 5 cm, nettó: 4,6 g
2 200 HUF
2232003
19134
378
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) kitűző, jelzett, h: 3 cm nettó: 2,80 g
1 200 HUF
2159926
19135
378
24000
Jewellery
Other collectibles
Arany (Au) 14K függő, kövekkel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,4 g
24 000 HUF
2137478
19136
378
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) kőberakásos fülbevaló pár, az egyik kőn apró lepattanással, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,5 gr
1 000 HUF
2189361
19137
378
5500
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) türkiz gyöngyökkel díszített nyakék, jelzett, bruttó: 6,4 g
5 500 HUF
2189363
19138
378
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) türkiz gyöngyökkel díszített nyakék, jelzett, bruttó: 3,8 g
3 600 HUF
2199169
19139
378
3800
Jewellery
Other collectibles
Szív alakú rózsakvarc medál ezüst(Ag) szerelékkel, jelzés nélkül, 3,5x3,3 cm
3 800 HUF
2199164
19140
378
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) foglalatú lila köves gyűrű, jelzett, méret: 57 bruttó: 3,07 g
3 000 HUF
2209028
19141
378
5500
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) delfines medál, labradorittal, jelzés nélkül, d: 2,5 cm, bruttó: 5,3 g
5 500 HUF
2209019
19142
378
5500
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) medál, korallal, jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 5,4 g
5 500 HUF
2203883
19143
378
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű, sérült tanzanittal, állítható méret, jelzett, bruttó: 2,3 g
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m