10269. 378. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
15
0 HUF
Muzsnay Ákos (1945-): Az utolsó villamos. Rézkarc, papír. Jelzett és datált (Muzsnay Ákos 1977), művészpéldány: E.A. X/XV. Lap szélén paszpartúzás (ragasztás) nyomaival. 28,5x41,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit