Art-ceramics
Number of items: 61
2231340
11037
378
Art-ceramics
Other collectibles
Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
2 400 HUF
2231341
11038
378
Art-ceramics
Other collectibles
2 400 HUF
2209351
11039
378
Art-ceramics
Other collectibles
3 000 HUF
2102780
11040
378
Art-ceramics
Other collectibles
5 000 HUF
2203734
11041
378
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss László (1949-): Szerelem. Terrakotta, jelzett (Kiss László), számozott: 1/1, kéz javított, m: 31,5 cm, h: 24 cm
18 000 HUF
2232263
11042
378
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő nő, festett mázas kerámia gyertyatartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
6 000 HUF
2228318
11043
378
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
18 000 HUF
2228320
11044
378
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő lány, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
20 000 HUF
2233649
11045
378
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós kerámia fiú és lányka pár. Mázas, jelzett. Talapzat sérült és javított. 23 cm
2 000 HUF
2147875
11046
378
5500
Art-ceramics
Other collectibles
M. Á jelzéssel: Hímző lányka. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján aláírásokkal 20 cm
5 500 HUF
2228539
11047
378
Art-ceramics
Other collectibles
M. Kiss Katalin: Mázas kerámia falitányér, jelzett, hibátlan, d:
35 cm
4 000 HUF
2233629
11048
378
Art-ceramics
Other collectibles
Art deco női félakt szobor, mázas kerámia, jelzés nélkül, alján hiányos címkével és számmal (formaszámmal?), kopásnyomokkal, m: 25 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m