11100. 378. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 200 HUF
10
0 HUF
Herendi tálkák, 2 db, egyik viktória mintás, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 10x5,5cm és 15x9 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor