11162. 378. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
15
0 HUF
Hollóházi porcelán gyűjtemény, 28 db-os, közte váza, kínáló, ékszeres dobozka, stb., jelzettek, matricásak, kis kopásokkal, különféle méretben.
Photo of the item taken by : karap_norbert