11340. 379. Closed Online auction Antique
1 000 HUF
32
0 HUF
Vadász lőportartó, James Dixon & Sons. Réz, fém, bőr. Bőr részén domború díszítéssel, kopott, h: 23 cm + sérült fa faragás, h: 20 cm/ Hunter Gunpowder holder. Copper, metal, leather. h: 20 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit