13268. 379. Closed Online auction Posters
3 000 HUF
11
0 HUF
1940 Róna Emy (1904-1988): Baleset ellen védekezz ha boldogulni akarsz, O.T.I.Balesethárítási Propagandája, Bp., Klösz-ny., jelzett a nyomaton, sérült, lapszéli hiánnyal, 55x42 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert