12988. 379. Closed Online auction Printed Materials
20 000 HUF
0 HUF
cca 1890 Kossuth Lajos és családja, nagy méretű litográfia, sérült, foltos. Korabeli díszes historizáló, kissé sérült üvegezett fa keretben. 69,5x55 cm.
Photo of the item taken by : scanner