1901 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 29. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1901., Franklin, . Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Foltos félbőr kötésben.
1902 Képes folyóirat. A Vasárnapi újság füzetekben. Szerk.: Nagy Miklós. 34. kötet. Bp., Franklin, VIII+840 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé dohos, megviselt állapotban.
cca 1902 Az önálló vámterületért. Gróf Zichy Jenőnek, az Országos Iparegyesület elnökének a képviselőház 1902. márcz. 22-én tartott ülésében elmondott beszéde és az ország ipartestületeitől e beszéd alkalmából gróf Zichy Jenőhöz érkezett üdvözlő iratok.
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.