Toys, board-games Number of items: 28
2240697
11878
379
Toys, board-games
Other collectibles
Borostyánszerű gumírozott karkötő
2 000 HUF
2161808
11879
379
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1910 Piatnik tarokk kártyapaklik, 2 pakli, 42+42 laposak, kék és piros hátlapokkal, de kártyabélyeg nélkül, 12x8 cm
2 800 HUF
2185741
11880
379
Toys, board-games
Other collectibles
Szuvenír játékkártya Madeira és Porto Santo képeivel, műanyag tokban
1 000 HUF
2234719
11881
379
Toys, board-games
Other collectibles
2 pakli erotikus francia kártya eredeti, sérült csomagolásban és fotók erotikus francia kártyákról
2 400 HUF
2245070
11882
379
Toys, board-games
Other collectibles
Retró pakli francia kártya, hiánytalan, hátoldalán Monimpex Tokaji Aszú reklámmal 2245435
11883
379
Toys, board-games
Other collectibles
Pin-up kártya Medimpex bőr kártya tartó dobozban.
2 800 HUF
2245433
11884
379
Toys, board-games
Other collectibles
124 db különböző Joker kártya
5 000 HUF
2240250
11885
379
Toys, board-games
Other collectibles
2 gombfoci csapat, Brazília és Anglia, 2×11 gomb
1 600 HUF
2239342
11886
379
4400
Toys, board-games
Other collectibles
Vilajet társasjáték. A Vilajet egy olyan stratégiai társasjáték, mely középkori Magyarország egy szeletét a török hódoltság idején ábrázolja. Realisztikusan mutatja be a török előrenyomulást és a végvárak hősies küzdelmét. A játék azonban inkább korhű, mintsem történelemhű, így a valóságban meg nem történt események előidézésére is van lehetőség reális XVI. Századi keretek között. Mindent elsöprő...
4 400 HUF
2241714
11887
379
Toys, board-games
Other collectibles
Retro NDK Güterzug Spur S vasúti lemez modell játék tétel eredeti karton dobozában: 12 db sín, 1 db kulccsal felhúzható, működő mozdony, 2 db vagon, 1 db lámpa. Kopásnyomokkal.
4 000 HUF
2241708
11888
379
Toys, board-games
Other collectibles
Vasúti műanyag modell játék tétel fa dobozban: 12 db sín, 1 db mozdony, 6 db vagon. Egyik sín deformált és hiányos, máskülönben jó állapotban.
4 000 HUF
2245645
11889
379
Toys, board-games
Other collectibles
Retro szovjet eredetős ejtőernyős játék 2 figurával. Eredeti, sérült kartondobozában, nem kipróbált.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035