4 000 HUF
Fáy Aladár: A magyarság díszítő-ösztöne. [Bp., 1941.], Turul,(Jövő-ny.), 127 p.+4 (színes mellékletek, Kir. M. Egyetemi Nyomda) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított címlappal, intézményi bélyegzővel.