16627. 379. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Nádai Pál: Jelenkori szépségtörekvések. Bp., én., Dante Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés. Laza kötés, kissé kopott, névbejegyzésekkel.
Photo of the item taken by : kozár_edit