1 000 HUF
Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. Ford.: Supka Géza. Bp., én., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi névbejegyzésével.