Új magyar képzőművészet. IV. Szerk. és az életrajzokat összeállította: Dr. Fehér Zsuzsa. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés,
Werner Hofmann: A földi paradicsom. 19. századi motívumok. Fordította: Havas Lujza. Bp.,1987,Képzőművészeti. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Photo Finish. Célfotó. Bp., 2000, ISM. Magyar és angol nyelven. Rengeteg fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, papírtokban, a papírtok, az elülső papírborító és az elülső kötéstábla foltos, a papírtokon kis sérüléssel.