Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, hiánytalanul, jó állapotban.
Művészeti katalógus, folyóirat és egyéb könyv tétel, magyar, angol, francia és olasz nyelven, össz. 16 db. Laszlovszky József: A magyar címer története + A mátyás Graduale + Magony Imre: Székesfehérvár szobrai + Felső-itáliai quattrocento festmények stb. Kölönböző kötések és kiadások.
Das mykenische Hellas. Heimat der Helden Homers. Athen, 1988, Dietrich Reimer. 277p. Kiállítási katalógus. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Wilhelm Mrazek-Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. 1718-1864. Österreichischeres Museum für angewandte Kunst - Katalog Neue Folge Nr. 3. Wien, én., Österreichischer Bundesverlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. +Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung. Wien, 1979., Selbstverlag Waltraud Neuwirth. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes művészeti folyóirat tétel, 4 db.:
1978-1983 Művészettörténeti értesítő 2 száma: XXVII. évf. 1. sz., XXXII. évf. 3. sz.
1992 Pavilon. Építészet, művészettörténet. 1992. 7 sz.
1998 Magyar Iparművészet. 1998/1.
Jose Luis Brea: Before and After the Enthusiasm / Antes y despues del entusiasmo/ 72 1992 (KunstRai 89., Amsterdam, May 24-28, 1989.) Amsterdam, 1989., SDU/Contemporary Art Foundation. Angol és spanyol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.