Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Dobroviczki T. Attila, Fabényi Júlia et alii: Párhuzámos Avantgarde. Pécsi Műhely. 1968-1980. Parallel Avant-garde. Pécs Workshop. 1968-1980. Kiállítási katalógus. Bp., 2017., Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói, kihajtható, plakát mérető papírborítékkal.
Jean Leymarei, Kampis Antal: Paul Gauguin. Akvarellek, pasztellek és színes rajzok. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 639p. Színes és képekke illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzés.
4 db könyv tétel: Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. Bp., 1943, Dr. Vajna György és Társa. Ajándékozói bejegyzéssel. + Max J. Friedländer: Der Holzschnitt. Zweite auflage. Berlin und Leipzig, 1921, Vereinigung Wissenschaftlicher Verleger. Tulajdonosi névbejegyzéssel. + Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Negyedik kiadás. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Emil Pirchan: Művészek Műhelytitkai. Bp., 1945, Dante. Tulajdonosi névbejegyzéssel.