8 000 HUF
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér. I-II. kötet: Bátky Zsigmond,GyÅ‘rffy István,Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János,Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza. Bp.,(1933-1937.), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbÅ‘r kötés, kopott, kissé foltos borÃtókkal, két gerincen kisebb sérüléssel.