1 000 HUF
Bruno Brehm: A háborúra fel kell készülni. A felszabadító háborúk nagy előjátéka. I. köt. Ford.:Fenyő László. Bp., 1938., Grill. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.