3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Hunfalvy Pál: Tanulmányok. Hunfalvy Pál összegyűjtött munkái. I. köt. Bp., 1873., Ráth Mór, IX+2+368 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel, az elülső kötéstábla részben elvált.